www.novaaxis.com

در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی کشور، سودآوری در مسیر واردات؛ و نه در تولید و نوآوری قرارگرفته است. به همین دلیل است که بسیاری از فعالان اقتصادی، فعالیت‌های خود را از سمت سوی تولید به سمت واردات سوق داده و بسیاری از کارگاه­ها و کارخانه­ها تعطیل شده و یا در شرف تعطیلی به سر می‌برند. در همین شرایط است که بسیاری شرکت­های بازرگانی تاسیس گردیده و درحال بهره برداری از این شرایط اقتصادی می­باشند. متاسفانه در برخی موارد نیز واردات باعث شده تا اندک بنگاه­های مولد نیز امکان رقابت را از دست داده و مغلوب رقبای چینی و سودجویی واردکنندگان شوند.

با این وجود، نگاه مدیریت شرکت نوآوران اکسیس، کمک به رشد و توسعه تولید داخلی و رفع موانع و مشکلات تولید بوده و به هیچ وجه نگاه سودجویانه در جهت گیری عملیاتی شرکت دخالت ندارد. در این راستا شرکت نوآوران اکسیس در حوزه بازرگانیِ فنی فعال گردیده و تا حد امکان به رفع موانع و مشکلات تولید کنندگان داخلی می­پردازد. حتی در بسیاری از موارد این شرکت ضمن ارائه مشاوره فنی و اجرایی به مشتریان محترم، منابع و امکانات تولید داخلی را به عنوان جایگزینی برای واردات به مشتریان محترم معرفی می­نماید.

از سوی دیگر، شرکت نوآوران اکسیس در جهت صادرات تولیدات داخلی نیز فعال بوده و در این راستا خدمات ارزشمندی را به تولیدکنندگان داخلی ارائه می­نماید. این مساله نیز از کمبودهایی است که در کشور ما در جهت کمک به تولید داخلی وجود دارد. به دلیل برخی مشکلات و ساختارهای پیچیده، عموماً تولید کنندگان تلاشی در جهت صادرات ندارند؛ با وجود اینکه در برخی موارد این امکان به لحاظ اقتصادی وجود دارد. این شرکت بواسطه دارا بودن نمایندگانی در برخی کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی توان بازاریابی، ارائه محصولات و انجام کلیه امور اجرایی و مالی مرتبط را داراست.

 

 

 
www.novaaxis.com © 2012